TKS Kran Elektro

En av få norske kranprodusenter. Vi tilbyr spesialløsninger til ditt behov og leverer i hele Norge.

Idè, design, kalkulasjon, prosjektering og produksjon lokalt på Jæren.

Våre 13 dedikerte ansatte med fagbrev i totalt 14 fagområder sikrer at du alltid får rett kompetanse til rett prosjekt.

Visjon:

Ledene leverandør i vår bransje

Verdier:

Tilgjengelighet – Kvalitet – Stolthet

Ring oss

51 81 14 70

Besøk oss

Nordlysvegen 3,
4340 Bryne

Skriv til oss

post@tkskran.no

Daglig leder

Ivar
Larsen

916 14 544

ivar.l@tkskran.no

Faglig leder

Mads
Hobberstad

480 14 732
mads.h@tkskran.no

Konstruktør løft

Henrik
Bilstad

930 59 960
henrik.b@tkskran.no

Selger Løft

Ingve
Digernes

417 65 995
ingve.d@tkskran.no

teknisk Selger

Stig
Johansson

905 40 842
stig.j@tkskran.no

Serviceleder

Anders
Berge

480 14 735
anders.b@tkskran.no

Teknisk tegner

Thomas
Kverneland

917 61 651
thomas.k@tkskran.no

  • Godkjent leverandør i Startbank.
  • Godkjent opplæringsbedrift innen Automasjonsfaget.

Historie

Kran Elektro Service ble startet i 1981 som et selskap med spesialkompetanse innen kran og løft. KES har levert et bredt omfang av både produkter og tjenester.

TKS Løft har produsert og levert, taljer, kraner, løfteutstyr og reservedeler siden 1968.

I 2020 slo Kran Elektro Service og TKS Løft seg sammen for og kunne tilby en komplett pakke hos en og same leverandør.

Til sammen over har vi over 90 år i bransjen som hver dag kommer våre kunder til gode.