Her løfter vi på plass ny nettside til

TKS Kran elektro

TKS Løft + Kran Elektro Service = TKS Kran Elektro

Etter flere års tett og godt samarbeid tar vi nå skrittet helt ut;
TKS Løft og Kran Elektro Service fusjonerer!

Det nye selskapet får navnet TKS Kran Elektro og vil gi markedet et komplett tilbud på alt fra  traverskraner, taljer og løftere til sakkyndig kontroll, service og reparasjoner.

Akkurat nå jobber vi bånn gass med å få plass ny nettside. Legg igjen navnet ditt i skjemaet, så gir vi deg en lyd når den er på plass. I mellomtiden er det bare å ta kontakt med én av oss under her.

Ja, gi meg et vink når ny nettside er klar:

Daglig leder

Ivar
Larsen

916 14 544

ivar.l@tkskran.no

Faglig leder

Mads
Hobberstad

480 14 732
mads.h@tkskran.no

Salgsleder

Henrik
Underhaug

916 37 082

henrik.u@tkskran.no

Konstruktør løft

Henrik
Bilstad

930 59 960
henrik.b@tkskran.no

Selger Løft

Ingve
Digernes

417 65 995
ingve.d@tkskran.no

teknisk Selger

Stig
Johansson

905 40 842
stig.j@tkskran.no

Serviceleder

Anders
Berge

480 14 735
anders.b@tkskran.no

Teknisk tegner

Thomas
Kverneland

917 61 651
thomas.k@tkskran.no

Ring

51 81 14 70

Besøk

Nordlysvegen 3,
4340 Bryne